Marko Heijnen, ekspert 1&1, będzie prelegentem na WordCamp Norway 25 stycznia

Marko Heijnen, specjalista 1&1 ds. platformy WordPress oraz uczestnik społeczności WordPress, będzie przemawiał na imprezie WordCamp, która odbędzie się 25 stycznia w Norwegii. Jednogodzinne przemówienie Marko będzie zatytułowane: „Dlaczego język programowania JavaScript jest ważny”.

Marko Heijnen nie tylko używa platformy WordPress ponad 7 lat, ale przyczynił się również do jej rozwoju (brał udział w opracowaniu 6 wersji platformy: 3.0, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7 oraz 3.8). Praca nad XML-PRC w wersji 3.4 oraz WP_Image_Editor w wersji 3.5 to tylko niektóre z jego znaczących osiągnięć. Marko jest również głównym programistą GlotPress a także opracowuje właśnie lepszy program open source służący do tłumaczenia. Oprócz WordCamp Norway, Marko zamierza przedstawić wyniki swojej analizy na innych konferencjach i wydarzeniach w tym roku.

WordCamp to cykl organizowanych lokalnie konferencji, podczas których zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy oraz programiści mogą przedyskutować zagadnienia dotyczące platformy WordPress. Entuzjaści z całego świata dzielą się swoją wiedzą na konferencjach WordCamp od 2006 roku.

Sprawdź później podsumowanie konferencji i wystąpienia Marko. Masz jakieś pytania dotyczące platformy WordPress? Chętnie odpowiemy na nie w komentarzach poniżej.

Kategoria: Firma | Wewnątrz 1&1
0 komentarzy0

Twój komentarz