Jak bezpiecznie i wygodnie zainstalować aplikacje 1&1 Click & Build w trybie Safe Mode?

Free Mode - Safe Mode

Większość stron internetowych na świecie jest tworzona z wykorzystaniem bezpłatnego oprogramowania o otwartym kodzie źródłowym (open source). System zarządzania treścią (CMS) albo e-biznesowa platforma, na przykład WordPress, Joomla!, Drupal, Typo3 lub Magento, może znacznie uprościć proces tworzenia witryny. Odpowiadając na potrzeby webdeweloperów, Centrum Aplikacji 1&1 umożliwia zainstalowanie ponad 40 popularnych aplikacji open-source za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po wybraniu preferowanej aplikacji programiści mogą określić preferowany zakres kontroli i  poziom elastyczności: Safe Mode lub Free Mode.

Instalowanie aplikacji 1&1 Click & Build w trybie Safe Mode:

  • Użytkownik. Tryb Safe Mode jest idealny dla użytkownika, który ma mniejsze doświadczenie w pracy z aplikacjami open source i potrzebuje przede wszystkim rozwiązania hostingowego zorientowanego na bezpieczeństwo i wygodę.
  • Typ instalacji. Kreator instalacji pozwala łatwo i szybko zainstalować aplikację kilkoma kliknięciami.
  • Dostosowywanie. Aplikacje zawierają szeroką gamę wtyczek i motywów do wyboru, w tym opcje związane z mobilnością i bezpieczeństwem. Dostosowywanie aplikacji w tym trybie jest dużo bardziej ograniczone niż w trybie Free Mode. Ponieważ 1&1 zarządza platformą za użytkownika, przeprowadzanie przez niego zmian w kodzie aplikacji uniemożliwiłoby instalację niezbędnych aktualizacji i zabezpieczeń. Użytkownik w każdej chwili może przejść na tryb „Free”.
  • Korzyści. Ta metoda oferuje wygodę w pełni zarządzanej platformy, która jest zabezpieczana przez doświadczonych specjalistów 1&1. Użytkownik nie musi się już martwić o rutynowe aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń.

W związku z faktem, że wymagania wobec projektów internetowych często się zmieniają, a użytkownicy w miarę zapoznawania się z platformą dążą do większej niezależności, w dowolnym momencie można przejść do trybu bardziej zaawansowanego. Dzięki łatwemu przejściu na tryb Free Mode użytkownicy mogą wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć projekty w pełni dostosowane do swoich potrzeb.

Aplikacje Click & Build oferowane przez 1&1, łącznie z instalacją w trybie Safe lub Free Mode, są dostępne w następujących pakietach hostingowych Linux: 1&1 Basic, 1&1 Unlimited oraz 1&1 Unlimited Plus. Oprócz całodobowej pomocy technicznej dostępnej dla wszystkich klientów 1&1, pakiet 1&1 Unlimited Plus zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do wsparcia ekspertów 1&1 od aplikacji. Specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania zarówno nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych użytkowników o takie aplikacje i narzędzia, jak WordPress, Joomla!, Drupal, Typo3, Magento, PHP i MySQL, aby pomóc klientom w pełni wykorzystać potencjał zakupionego pakietu.

Kategoria: MyWebsite i aplikacje | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz