Viktor Vogel, specjalista 1&1 ds. Joomla!, przemawia na konferencji J and Beyond

How_Does_Joomla_WorkViktor Vogel, specjalista 1&1 ds. Joomla!, będzie przemawiał na tegorocznej konferencji J and Beyond. Wspólnie z Geraldem Martinem poprowadzi sesję „Joomla! multiplied – How to run Multiwebsites”. Panowie wyjaśnią, jak dzięki wtyczkom Joomla! można jeszcze łatwiej zarządzać treścią witryny oraz szybko zmieniać jej wygląd i układ. Gerald skupi się na ogólnym opisie systemu, Viktor natomiast mówił będzie o technicznej stronie rozwiązania.

J and Beyond to jedna z największych międzynarodowych konferencji poświęconych systemowi Joomla!. Każdego roku eksperci i deweloperzy przybywają na tę imprezę, aby dzielić się pomysłami, zdobywać wiedzę i osobiście spotykać się z innymi członkami społeczności. Konferencja jest miejscem dyskusji, które kształtują przyszłość platformy oraz ułatwiają współpracę osób zainteresowanych tematem. Tegoroczna edycja pod hasłem „Inwestowanie w naszą przyszłość” odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca w Konigstein w Niemczech. Sesja Viktora, Joomla! multiplied – How to run Multiwebsites, z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników.

Viktor Vogel, specjalista 1&1 ds. Joomla!, jest współtwórcą rdzenia systemu i aktywnym członkiem społeczności Joomla!. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z systemem zarządzania treścią, a jego wiedza i pasja pomagają użytkownikom platformy osiągnąć nowy poziom umiejętności. Viktor może pochwalić się wieloma osiągnięciami w tej dziedzinie, wśród nich warto wyróżnić: rozszerzenia EasyCalcCheck Plus (ECC +), Simple Image Gallery Extended (SIGE) oraz Easy Frontend SEO (EFSEO), a także ponad 30 innych przydatnych, dostępnych bezpłatnie komponentów, wtyczek i modułów. Poprzez swoje związki z CMS Garden oraz JandBeyond Viktor aktywnie współpracuje z innymi ekspertami i uczestniczy w najważniejszych światowych wydarzeniach związanych z platformą. Jako specjalista 1&1 ds. Joomla! Viktor pracuje nad projektem Kubik-Rubik, pomaga w ulepszaniu i rozwijaniu rdzenia platformy oraz optymalizuje środowisko hostingu 1&1 pod kątem instalacji Joomla!. Z jego prywatnym projektem można zapoznać się tu: ‚Kubik-Rubik Joomla! Extensions’  bądź też śledząc go na Twitterze (@ViktorVogel).

 

 

Kategoria: Firma | Wewnątrz 1&1
0 komentarzy0

Twój komentarz