MyWebsite w praktyce – Stajnia Stara Dąbrowa

Pani Izabela pracowała jako urzędnik średniego szczebla w Ministerstwie Finansów. Zawsze jednak marzyła o tym, żeby być bliżej natury i móc oddać się w pełni swojej pasji – jeździectwu. W realizacji hobby wspierał ją mąż. Kilka lat temu małżeństwo postanowiło połączyć pracę oraz pasję tworząc własny ośrodek jeździecki „Stajnia Stara Dąbrowa”.

Od wielu lat jeździectwo było moim hobby, któremu poświęcałam każdą wolną chwilę. Na codzień pracowałam w Ministerstwie Finansów, a mąż prowadził zajęcia jeździeckie i trenował konie w jednej z warszawskich stajni. Jednak zawsze marzyliśmy o życiu bliżej natury i prowadzeniu własnego ośrodka jeździeckiego. Dwa lata temu te marzenia się spełniły – rozpoczęliśmy prowadzenie ośrodka jeździeckiego o nazwie Stajnia Stara Dąbrowa.”

Pani Izabela jest menagerem i specjalistą od marketingu. Planując strategię rozwoju swojego biznesu, wiedziała, jak ważną częścią sukcesu firmy jest dobrze przygotowana strona internetowa. Kiedy zobaczyła reklamę 1&1 MyWebsite, postanowiła najpierw sprawdzić ofertę, a później z niej skorzystać. Zdaniem Pani Izabeli, prostota narzędzia, możliwość projektowania i aktualizowania stron bez specjalistycznej wiedzy są największymi zaletami usługi 1&1 MyWebsite.

„Ponieważ z wykształcenia jestem menadżerem i specjalistą od marketingu, wiedziałam jak ważne jest aby od samego początku intensywnie promować nasz nowy ośrodek. Dlatego konieczne było stworzenie strony internetowej, gdzie prezentowana będzie nasza oferta. Szukałam narzędzia, które umożliwi mi samodzielne tworzenie swojej strony, tak aby spełniała wszystkie moje oczekiwania i abym w dowolnym momencie mogła ją aktualizować, bez konieczności oczekiwania na wolną chwilę informatyka. I wtedy zobaczyłam reklamę 1&1. To było to czego szukałam! Proste narzędzie, z którego mogę korzystać nawet nie mając specjalistycznej wiedzy na temat projektowania stron!”

Stworzenie strony internetowej szybko zaowocowało sukcesami biznesowymi. Już w pierwszym miesiącu istnienia strony stajnia zdobyła swoich stałych klientów, a po roku działalności miejsca na wakacyjne obozy jeździeckie były rezerwowane z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Po zapoznaniu się z witryną stajni jakość usług docenił także Urząd Marszałkowski w Łodzi, który wybrał stajnię Pani Izabeli do przeprowadzenia rajdu konnego dla zagranicznych gości w ramach Łódzkiego Szlaku Konnego. W tym roku Państwo Domagałowie zostali zaproszeni do prowadzenia wykładu na największej w Polsce imprezie jeździeckiej – Cavaliadzie.

Jak dodaje Pani Izabela, jednym z najważniejszych sukcesów posiadania strony w sieci jest to, że „nazwisko Domagała stało się rozpoznawalne w świecie jeździeckim oraz jest synonimem wysokiej jakości świadczonych usług.”

Pani Izabela nie kryje też swojego zadowolenia z korzystania z usług 1&1 i narzędzi jaki oferuje MyWebsite:  „Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim korzystanie z usług 1&1. Oferowane przez 1&1 narzędzia pozwalają stworzyć swoją witrynę, tak jak to sobie wymarzymy! To co widzimy oczami wyobraźni możemy w prosty, intuicyjny sposób urzeczywistnić na naszej stronie. Bez pośredników!”

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o Stajni Pani Izabeli, zapraszamy do odwiedzenia jej strony: http://www.stajnia-stara-dabrowa.pl/.

O kreatorze stron 1&1 MyWebsite więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://strona.1and1.pl/.

Kategoria: MyWebsite i aplikacje
0 komentarzy0

Twój komentarz