MyWebsite w praktyce – Cosmedica – poznaj opinie klientów 1&1

W 2013 roku Pani Katarzyna Kasprzak, dyplomowana specjalistka do spraw podologii, postanowiła założyć własną firmę. Otworzyła gabinet podologiczno-kosmetyczny Cosmedica, zajmujący się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Cel, który przyświecał Pani Katarzynie, to poprawa komfortu życia klientów, a zawodowym priorytetem stało się bezbolesne wykonywanie zabiegów, które gwarantują poprawę samopoczucia.

„Moich pacjentów traktuję poważnie i odpowiedzialnie. Stale poszerzam swoją wiedzę
i uczestniczę w seminariach podologicznych
” – tak o swojej pracy mówi Pani Katarzyna.

Innowacyjna i nietypowa oferta wykonywanych usług wymagała dużego wsparcia marketingowego. Nie mając doświadczenia w tym obszarze Pani Katarzyna postanowiła postawić na promocję swoich usług w Internecie. Na początku jednak nie wiedziała, od czego zacząć. Kuzyn doradził Pani Katarzynie, aby spróbowała samodzielnie założyć i prowadzić stronę internetową firmy.

„Wiedziałam, że strona WWW byłaby podstawowym narzędziem komunikacji z moimi potencjalnymi klientami. Nie wiedziałam jednak, do kogo mogłabym się zwrócić z prośbą
o wykonanie strony. Kuzyn namówił mnie, bym spróbowała stworzyć stronę własnymi siłami
i zwrócił moją uwagę na ofertę 1&1. Ciężko mi było wyobrazić siebie w roli moderatora strony – taka propozycja była dla mnie dużym zaskoczeniem. Postanowiłam jednak spróbować  – weszłam na stronę 1&1 i skorzystałam z oferty 1&1 MyWebsite. Założenie strony potraktowałam jako prowadzenie bloga, co skomplikowane nie jest. Po kilku prostych krokach moja strona była on-line.”

Pani Katarzyna doceniła możliwości i prostotę używania narzędzi, jakie oferuje 1&1 MyWebsite.

„Zanim zdecydowałam się na szatę graficzną, zmieniłam ją trzy razy, co teraz powoduje, że jestem dumna ze swojej strony. Narzędzia pomagające w edycji strony oraz szablony graficzne uważam za naprawdę bardzo dobrą opcję!”

Promocja usług związanych ze zdrowiem wymaga stworzenia autentycznej i godnej zaufania marki, również w tej kwestii Pani Katarzyna skorzystała z możliwości jakie oferuje 1&1: „Możliwość stworzenia profesjonalnego maila, który świadczy o poziomie mojej firmy jest dla mnie naprawdę dużym plusem.”

Dzięki narzędziom 1&1 MyWebsite Pani Katarzyna wpadła również na pomysł sprzedaży kosmetyków w swoim gabinecie i jak zaznacza – „W przyszłości mam ambitny plan wdrożyć sklep internetowy”.

Stworzenie strony internetowej gabinetu szybko okazało się być strzałem w dziesiątkę. Strona WWW, powstała przy wykorzystaniu narzędzi 1&1, bez dodatkowej promocji  gabinetu pozwoliła Pani Katarzynie dotrzeć do szerszego grona klientów. Skutkiem założenia strony był wzrost liczby klientów, a w wyszukiwarkach witryna zawsze jest na pierwszych pozycjach” – dumnie przyznaje Pani Katarzyna, dodając że to proste i ogólnie dostępne narzędzie daje ogromne możliwości rozwoju własnego biznesu nie tylko w sieci, ale również  w rzeczywistości.

Więcej o gabinecie Pani Katarzyny możecie się dowiedzieć na stronie http://www.cosmedica-koszalin.pl/.

O kreatorze stron 1&1 MyWebsite więcej informacji znajdziecie na naszej stronie https://strona.1and1.pl/.

 

Kategoria: MyWebsite i aplikacje | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz