Certyfikaty SSL gwarantują większe bezpieczeństwo w sieci

Mimo dużej ilości różnych rozwiązań chroniących dane, jednym z najbardziej zaufanych i najczęściej stosowanych wciąż pozostaje certyfikat SSL. Szyfrowanie Secure Socket Layer (SSL) może być kluczowym elementem chroniącym Twoją stronę przed cyberprzestępcami. Zwłaszcza w przypadku firm zajmujących się e-handlem bardzo ważne jest, aby wszystkie informacje przekazywane podczas transakcji były chronione. Warto pamiętać, że za bezpieczeństwo takich danych odpowiedzialny jest właściciel strony. Certyfikaty SSL umożliwiają bezpieczny transfer informacji przez Internet, dzięki nim odwiedzający wiedzą, że ich transakcje są chronione.

Certyfikat SSL potrzebny jest każdej firmie, która chce sprzedawać produkty bezpośrednio z poziomu swojej strony. Szyfrowanie SSL zapobiega wyciekowi danych podczas płatności online i zabezpiecza informacje o kartach kredytowych klientów Twojej firmy. Witrynę, która używa SSL, można rozpoznać po adresie URL zaczynającym się od https (zamiast zwykłego prefiksu http) oraz małej „kłódce” przed adresem strony.

Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swoją stronę, warto zapoznać się z ofertą GeoTrust®, jednego z czołowych światowych dostawców certyfikatów SSL. Certyfikat GeoTrust QuickSSL Premium pokaże Twoim klientom, że poważnie traktujesz kwestię bezpieczeństwa w Internecie oraz będzie dla nich sygnałem, że ochrona ich danych jest dla Ciebie priorytetem.

Certyfikat QuickSSL Premium kupiony bezpośrednio od firmy GeoTrust kosztuje około 500 zł rocznie. Jednak w 1&1 certyfikat SSL GeoTrust jest dołączony bezpłatnie do pakietu hostingu 1&1 Unlimited Plus. W innych pakietach hostingu i serwerów jest dostępny w cenie 29,90 zł/miesiąc dla certyfikatów hostingowych i 16,66 zł/miesiąc dla certyfikatów serwerowych. Aktywacja certyfikatu SSL zapewni Ci również dedykowany adres IP.

Certyfikat QuickSSL Premium gwarantuje odwiedzającym, że poufne informacje nie wpadną w niepowołane ręce. GeoTrust umieści również w Twojej witrynie pieczęć Smart Seal, która informuje użytkowników o najwyższym możliwym poziomie szyfrowania.

Certyfikat SSL jest jednym z najlepszych rozwiązań chroniących poufne dane użytkowników stron internetowych przed hakerami. Funkcję ochrony można łatwo włączyć w Panelu Klienta 1&1. Odwiedź nasze Centrum Pomocy, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować SSL w swoim pakiecie hostingu lub serwerze 1&1. Oczywiście, jeśli będziesz potrzebował pomocy, nasi konsultanci są dostępni przez całą dobę.

Kategoria: E-biznes | Porady
0 komentarzy0

Twój komentarz