FrOSCon 2014 ze specjalistą 1&1 ds. Joomla! Viktorem Vogelem

Pod koniec wakacji specjalista 1&1 ds. Joomla, Viktor Vogel uczestniczył w wydarzeniu Free and Open Source Software Conference, w skrócie FrOSCon, zorganizowanym w szkole wyższej Bonn-Rhein-Sieg w Sankt Augustin. Ta odbywająca się co roku impreza organizowana jest przez Wydział Informatyki we współpracy z LUUSA (Linux/Unix Usergroup Sankt Augustin) i organizacją FrOSCon e.V.

Wydarzenie obejmujące prezentacje i warsztaty kierowane jest do wszystkich, którzy korzystają z wolnego oprogramowania, chcą je poznać albo samemu stworzyć. Dodatkowo na ekspozycji ze stoiskami uczestnicy mogli uzyskać obszerne informacje na temat projektów i firm oferujących oprogramowanie open source. Na imprezie reprezentowany był także projekt CMS Garden, którego celem jest pokazanie możliwości Open Source CMS.

Jako członek tej społeczności Viktor wspierał CMS Garden zarówno na stoisku informacyjnym Joomla!, jak i podczas prezentacji i seminariów we własnej sali projektowej. Poprowadził również  warsztaty pod tytułem „Joomla! – projektowanie rozszerzeń“.

Zachęcamy do udziału w konferencji FrOSCOn w przyszłym roku! Więcej o Viktorze można dowiedzieć się w mediach społecznościowych Twitter @ViktorVogel, Google+ oraz Facebook.

 

Kategoria: Firma | Wewnątrz 1&1
0 komentarzy0

Twój komentarz