MyWebsite w praktyce – PioMach Film Studio – poznaj opinie klientów 1&1

„Praca z kamerą i aparatem fotograficznym od zawsze była moją pasją”  – tak o swojej pracy mówi Pan Piotr, właściciel PioMach Film Studio. Jego celem było połączenie zajęcia dającego satysfakcję i radość z pracą zawodową. Dziś Pan Piotr ma własną firmę oferującą kompleksową usługę wideofilmowania, skierowaną nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm i instytucji.

Posiadanie profesjonalnego sprzętu i chęć do pracy nie zawsze są wystarczające, by osiągnąć sukces. Pan Piotr postawił na promocję własnej marki i założył stronę internetową, stanowiącą podstawowe narzędzie marketingowe w branży wideofilmowania. „Ciekawa i przejrzysta, a przede wszystkim bogata w różne funkcjonalności strona internetowa jest niezbędna w celu pozyskania klienta. Dla zainteresowanych jest źródłem wiedzy o działalności firmy, jej dokonaniach i proponowanej ofercie. Z tego powodu strona musiała być przygotowana z zastosowaniem najlepszych metod i technik” – mówi Pan Piotr.

Zanim poznał jednak narzędzia oferowane przez 1&1 był przekonany, że do stworzenia interesującej i profesjonalnej strony internetowej niezbędne jest zaangażowanie ludzi posiadających specjalistyczną wiedzę, co wiąże się z wysokimi kosztami, a zdobycie takiej wiedzy samemu wymaga ogromnego nakładu czasu. Praca z pakietem 1&1 MyWebsite diametralnie zmieniła wyobrażenie Pana Piotra o projektowaniu stron WWW. „Bardzo szybko przekonałem się, że dzięki dostępnym narzędziom i rozwiązaniom, można samemu z łatwością zbudować stronę WWW, nie odróżniającą się od takiej stworzonej przez drogich profesjonalistów – wystarczy tylko odrobina czasu, chęci i wyobraźni”- przekonuje Pan Piotr.

Pan Piotr ceni sobie możliwość dokonywania zmian na swojej stronie i łatwość edytowania witryny, dlatego też pakiet MyWebsite okazał się dla niego idealnym rozwiązaniem. Jak mówi,  „pakiet MyWebsite dysponuje szerokim wachlarzem szat graficznych i układów strony, które są ciekawą inspiracją. Daje możliwość stworzenia rozbudowanego, zaawansowanego menu, dzięki łatwości tworzenia podstron i podkategorii. Oferuje propozycje gotowych rozwiązań – formatów, zarówno w zakresie układu strony, jak i menu tematycznego. Dużym ułatwieniem jest również prostota funkcji, która umożliwia intuicyjne tworzenie i poruszanie się podczas projektowania. W moim przypadku bardzo przydatna okazała się funkcja łączenia tekstu ze zdjęciami, oraz podpinania filmów – to jest szczególnie ważne w branży video.” Pan Piotr zaznacza również, że ta elastyczność w procesie dokonywania zmian, edycji i aktualizacji informacji na stronie jest jego zdaniem jednym z najważniejszych atutów pakietu 1&1 MyWebsite.

Czemu jednak posiadanie własnej strony WWW było tak ważna dla Pana Piotra? W erze nowych technologii i wszechobecnego Internetu wystarczyły podstawowe kroki w sieci, takie jak założenie strony WWW, aby firma Pana Piotra zaczęła nabierać rozpędu. „Największym sukcesem było zaistnienie w branży – możliwość zaprezentowania oferty klientom. Zamieszczenie adresu witryny na portalach tematycznych znacznie zwiększyło liczbę odwiedzających stronę i zainteresowanie ofertą” – tłumaczy właściciel PioMach Film Studio.

Pan Piotr jest dumny ze swojej firmy i strony internetowej. „Polecam pakiet 1&1 MyWebsite wszystkim, którzy właśnie otwierają własny biznes. Sam jestem przykładem tego, jak nie mając doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, przy pomocy prostych narzędzi 1&1 MyWebsite stworzyć można w pełni funkcjonalną, ciekawą stronę internetową firmy.”

Więcej informacji o kreatorze stron MyWebsite znajdziecie na stronie https://strona.1and1.pl/.

Kategoria: MyWebsite i aplikacje | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz