Więcej wirtualnej mocy w nowej cenie

Po co czekać do świąt? Już dziś oferujemy doskonały prezent dla osób szukających optymalnych rozwiązań serwerowych: w ramach aktualizacji pakietów serwerów wirtualnych 1&1 dostępna jest większa przestrzeń dyskowa, więcej pamięci RAM, SSD na życzenie i nowe funkcje Parallels Plesk Application Pool.

We wszystkich dostępnych pakietach serwerów wirtualnych oferujemy teraz nawet 3 razy więcej przestrzeni dyskowej (HDD). Użytkownicy Linuxa mogą ponadto wybrać dwukrotnie większą pamięć operacyjną niż dotychczas. Wprowadziliśmy do oferty także zupełnie nowy pakiet serwerów wirtualnych –  „M“. Skierowany jest do osób, które chciałyby przetestować serwery wirtualne ponosząc niewielkie koszty – idealnie nadaje się do instalacji testowych oraz środowisk developerskich. W przypadku bardziej zaawansowanych projektów wymagających rozbudowanych opcji do wyboru są także pakiety L, XL oraz XXL – z mocniejszymi parametrami.

SSD do szybkiego przetwarzania danych

Kolejną nowością jest możliwość wyboru przy zamówieniu serwera wirtualnego dysku HDD albo SSD. Zalety SSD (solid state drive) w porównaniu do HDD (hard disk drive) to przede wszystkim większa prędkość pobierania i wysyłania danych. Osoby, które za niewielką dopłatą zdecydują się na SSD, otrzymają maksymalną wydajność w systemie pamięci opartym na procesorze Intel DC S3500. Ta wersja SSD to profesjonalny sprzęt komputerowy przeznaczony do stosowania w centrach obliczeniowych. Z kolei dla tych, którzy potrzebują wyjątkowo dużo miejsca na dysku, istnieje możliwość powiększenia pojemności HDD do 400 GB.

W zależności od wybranego pakietu dostępne są serwery posiadające do 6 rdzeni vCore oparte na nowoczesnych procesorach serwerowych AMD. Przy częstotliwości co najmniej 2000 MHz na rdzeń procesory te oferują odpowiednią moc do przetwarzania dużej ilości danych.

Aktualizacja Parallels Plesk

Oprogramowanie do zarządzania serwerem Parallels Plesk 12 również otrzymało aktualizację: dzięki bezpłatnej puli aplikacji klienci mają do dyspozycji ponad 150 aplikacji, m.in. Joomla! czy WordPress. Nowy kreator WordPress i narzędzia administratora ułatwiają konfigurację i zarządzanie najpopularniejszym na świecie systemem CMS. Zestaw narzędzi pozwala wykrywać luki i zagrożenia, przeprowadzać aktualizacje oraz instalować i aktualizować używane wtyczki.

Wszystkie pakiety serwerów wirtualnych oferują automatyczne kopie zapasowe. Dane przechowywane na serwerze są każdego dnia zapisywane i przechowywane przez co najmniej siedem dni. Tym samym utrata danych jest praktycznie niemożliwa. Nadal dostępny jest także duży wybór systemów operacyjnych z lub bez Parallels Plesk. Osoby niezdecydowane nie muszą się spieszyć: aby przenieść się na inny system operacyjny, wystarczy nacisnąć przycisk.

Wszystkie informacje na temat nowości w pakietach serwerów wirtualnych znajdziecie na naszej stronie http://www.1and1.pl/serwery-wirtualne-pakiety. O oprogramowaniu Parallels przeczytacie na stronie http://www.1and1.pl/details-parallels-plesk.

Kategoria: Hosting i serwery | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz