Mobilny dostęp do danych

Dyski internetowe zrewolucjonizowały tworzenie kopii zapasowych i uzyskiwanie dostępu do danych, takich jak dokumenty, zdjęcia i inne pliki. Usługa 1&1 Dysk Online 100 wpisuje się w tę rewolucję, automatycznie tworząc kopię zapasową ważnych danych z Twojego komputera i oferując Ci dostęp do nich w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili.

W dzisiejszych czasach panowania mobilnych urządzeń jednym z najważniejszych zastosowań dysku internetowego jest dostęp do plików z dowolnego miejsca. Zwalnia to użytkownika z obowiązku pamiętania o przeniesieniu plików do telefonu czy tabletu lub zgrania danych na pendrive’a przed wyjściem z domu lub biura. Wystarczy pobrać z Google Play aplikację 1&1 Dysk Online dla Androida lub 1&1 Mobile Online Storage z App Store dla urządzeń z systemem iOS (po zainstalowaniu aplikacja na smartfonie z polskim językiem systemu jest dostępna pod nazwą 1&1 Dysk Online) – dzięki takiej aplikacji zawsze będziesz miał dostęp do kluczowych plików.

Jak to działa?

Wszystkie pakiety poczty e-mail i hostingu 1&1 obejmują 2 GB bezpłatnej pamięci masowej na każdy aktywowany adres e-mail. Kiedy skonfigurujesz swoje konto e-mail, będziesz mógł przystąpić do backupu kluczowych plików i folderów ze swojego komputera za pomocą oprogramowania 1&1 Dysk Online Manager, które możesz uzyskać przez kliknięcie łącza „1&1 Dysk Online i prawa dostępu” w sekcji „Komunikacja” swojego Panelu Klienta. Stosunkowo prosty proces instalacji stworzy wirtualny dysk. Wszystko, co na nim zapiszesz, zostanie przesłane do serwerów 1&1 i będzie dostępne z poziomu innych urządzeń, m. in. smartfona.

Dostęp mobilny

Aplikacja na urządzenie mobilne zapewnia dostęp do wszystkich plików przesłanych na dysk internetowy. Możesz na przykład użyć opcji „Załaduj pliki” lub „Załaduj zdjęcia”, żeby pobrać zdjęcia i pliki do pamięci urządzenia i mieć do nich dostęp nawet bez połączenia z siecią. Możesz też włączyć backup aparatu, aby zdjęcia zrobione telefonem były automatycznie wysyłane na dysk internetowy, który zostanie następnie zsynchronizowany z Twoim komputerem.

Dzięki wirtualnym dyskom zawsze będziesz miał pod ręką ważne dokumenty biznesowe, pliki, dane, czy zdjęcia, i co najważniejsze – w jednym miejscu. Więcej o dysku online 1&1 przeczytasz na stronie https://www.1and1.pl/dysk-online.

Kategoria: E-biznes | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz