WordPress 4.1 jest już dostępny w 1&1 Centrum Aplikacji!

Uwaga użytkownicy WordPressa, w ofercie 1&1 jest już nowe wydanie WordPress 4.1. Klienci 1&1 mogą teraz w szybki i prosty sposób zainstalować nową wersję z poziomu Centrum Aplikacji 1&1. Zachęcamy wszystkich użytkowników WordPressa do aktualizacji oprogramowania. Do wyboru są dwa tryby instalacji – bezpieczny Safe Mode i w pełni kontrolowany Free Mode. Ci, którzy używają trybu Safe Mode, nie muszą się niczym przejmować, ponieważ 1&1 zaktualizuje ich instalację automatycznie. Użytkownicy trybu Free Mode powinni ręcznie zainstalować aktualizację.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji WordPressa, w aktualnym wydaniu nacisk położono na wygodę i łatwość użycia. Jest to szczególnie widoczne podczas tworzenia artykułów: edytor ukrywa teraz wszystkie narzędzia, które nie są potrzebne do pisania. Po przesunięciu kursora poza pole tekstowe ukryte elementy pojawiają się ponownie. Ponadto można edytować obrazy za pomocą nowego paska narzędzi bezpośrednio w edytorze – nie trzeba już  zmieniać widoku.

Inne ważne cechy:

  • Nowy standardowy motyw „Twenty Fifteen” jest minimalistyczny i nowoczesny. Oferuje wszystko, czego użytkownicy potrzebują do stworzenia nowego projektu strony.
  • Menu wyboru języka jest teraz bardzo łatwe w użyciu, a nowe języki będą dodawane automatycznie, kiedy tylko staną się dostępne.
  • Filmy wideo z Vine teraz pojawiają się w edytorze wizualnym zaraz po wstawieniu adresu URL do postu.
  • Użytkownicy będą otrzymywać intuicyjne rekomendacje wtyczek na podstawie działań innych użytkowników, którzy korzystają z tych samych wtyczek.

Więcej informacji o WordPressie można znaleźć  na stronie 1&1.

Kategoria: E-biznes | Hosting i serwery | Produkty | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz