Pakiet Performance Hosting – jakie są jego zalety?

Prowadząc swoją witrynę, powinieneś na bieżąco monitorować i oceniać swoje potrzeby w zakresie hostingu i umieć określić, czy przyszła pora na zmianę.

W standardowym środowisku współdzielonego hostingu strony kilku klientów korzystają z tych samych serwerów, oprogramowania, systemów operacyjnych i różnych dodatkowych wspólnych zasobów. Hosting na dedykowanym serwerze różni się tym, że dane każdego klienta są przechowywane całkowicie oddzielnie i nie konkurują o zasoby, co gwarantuje stałą wydajność zakupionego serwera.

Jeśli Twój projekt internetowy wymaga wyższego poziomu gwarantowanej wydajności, niż zwykły hosting współdzielony, na przykład jeśli oczekujesz dużej liczby miesięcznych odwiedzin, to niezmienna, niezawodna moc dedykowanych zasobów jest potrzebna, aby zapewnić stałą dostępność i pełną funkcjonalność strony. Pakiety 1&1 Performance Hosting oferują do 32 GB dedykowanej pamięci RAM i do 4000 GB pojemności na twardych dyskach SATA, co wystarcza na ponad 1 000 000 miesięcznych wizyt. Zasadniczo otrzymujesz moc własnego serwera i gwarancję, że strona będzie bez problemu radzić sobie z dużym natężeniem ruchu oraz nagłymi wzrostami liczby odwiedzających.

Oprócz większej wydajności pakiet 1&1 Performance Hosting oferuje pełne zarządzanie serwerem – co oznacza mniej pracy dla Ciebie! Używając w pełni dedykowanego serwera, byłbyś odpowiedzialny za jego instalację i bieżącą konserwację, podczas gdy w pakiecie 1&1 Performance Hosting wszystkim zajmują się nasi eksperci, żebyś miał więcej czasu na prowadzenie swojej firmy.

Jeśli więc nie jesteś gotów przejść na dedykowany serwer, ale wiesz, że Twoja strona internetowa potrzebuje więcej wydajności, pakiet 1&1 Performance Hosting jest idealną propozycją.

Kategoria: E-biznes | Hosting i serwery | Produkty | Produkty
0 komentarzy0

Twój komentarz